fbpx

KURSY Z TAPINGU

Dla ortopedów, fizjoterapeutów, trenerów a także studentów przygotowaliśmy kurs z Dynamic Tape - rewoluccję w tapingu.

Zapraszamy zarówno osoby, które uczestniczyły w kursach kinesiotapingu jak również osoby, którę nie mają doświadczeń w stosowaniu tapingu. Dzięku kursowi poznamy różnice pomiędzy Dynamic Tape a taśmami do kinesiotapingu, które są widoczne nie tylko w zastosowanych materiałach, konstrukcji i działaniu, ale również w sposobach aplikacji. Uczymy jak naklejać taśmy, wskazując czym wyróżniają się poszczególne właściwości Dynamic Tape na tle kinesio. Oczywiście nie zapominamy również o podstawach - omówimy podstawy biomechaniki, jak działają tejpy oraz do czego służą, wskazując w jaki sposób najlepiej sprawdzą się w ośrodkach rehabilitacyjnych oraz innego rodzaju placówkach medycznych.

Kursy składają się na część merytoryczną oraz praktyczną (wykorzystując Dynamic Tape), aby po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy mogli rozpocząć samodzielne naklejanie Dynamic Tape. Na koniec wszyscy otrzymają certyfikaty uczestnictwa i pomocne materiały dydaktyczne. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi poniższymi terminami i do dołączenia do rewolucji w fizjoterapii.

Czego nauczę się na kursie z aplikacji Dynamic Tape?

Na praktycznym kursie tapingu biomechanicznego poznasz całkowicie nowe podejście do tapingu terapeutycznego. Poza łagodzeniem dolegliwości bólowych nauczysz się poznawać dysfunkcyjne wzorce ruchowe i jak je modyfikować za pomocą tejpów. Dynamic Tape nie jest taśmą kinezjologiczną, a to nie jest kolejny kurs z kinesiotapingu! 

Zapraszamy osoby na wszystkich poziomach doświadczenia – gwarantujemy, że po skończonym kursie będziesz prawdziwym fanem metodologii Dynamic Tape! 

Dla kogo odpowiedni jest kurs z aplikacji Dynamic Tape?

Kurs Dynamic Tape jest odpowiedni dla fizjoterapeutów, ortopedów, trenerów i studentów, którzy pragną zdobyć praktyczne umiejętności aplikacji tejpów biomechanicznych. Przy aplikacji nie jest wymagane doświadczenie w kinesiotapingu. Kurs aplikacji Dynamic Tape jest odpowiedni dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

Przeczytaj wywiad z Dominikiem Bryń - licencjonowanym instruktorem Dynamic Tape 

 

NAJBLIŻSZE KURSY