fbpx
Pracuję z dziećmi od 18 lat a blisko 10 lat zajmuje się tapingiem. Kiedy poznałam dynamictape od razu wiedziałam że inne Tapy nie mają szans. Dziek i dynamic jestem w stanie szybko skorygować nieprawidłowe ustawienie ale także wspomóc prawidłowy wzorzec ruchu i znacząco utrudnić funkcjonowanie we wzorcu patologicznym. Tego nie potrafi żaden inny tape. Polecam od 1 dnia życia.

Agnieszka Bachorz Innoreh Innowacyjna Rehabilitacja

Dla mnie Dynamic Tape jest taśmą kompletną. Jej zakres elastyczności jak i możliwość tworzenia powertape dają bardzo szerokie możliwości zastosowania od stabilizacji do wspomagania ruchu. Sprawdza się znakomicie u naszych zawodników jak i osób amatorsko uprawiających sport. Wspomaga powrót po kontuzji jak i działa doraźnie podczas codziennych treningów. Moim zdaniem  najlepsza obecnie taśma na rynku. 

Mateusz Przystaś – fizjoterapeuta Asseco Resovia Rzeszów

Uważam, że każdy fizjoterapeuta pracujący z pacjentami ortopedycznymi, a szczególnie ze sportowcami, powinien wykorzystywać w swojej praktyce Dynamic Tape, w celu optymalizacji procesu gojenia i przebudowy tkanek.

Krzysztof Guzowski – fizjoterapeuta Agnieszki Radwańskiej i Reprezentacji Polski w tenisie.

Przewaga Dynamic Tape nad innymi metodami plastrowania najbardziej uwidacznia się w przypadku aplikacji na bark.

Michał Jędruch – fizjoterapeuta Radosława Kawęckiego

Dynamic tape, sprawdza sie bardzo w  pracy w pilce recznej, biorac pod uwage kontaktowosc sportu, czesto bywa tak ze powstaja stluczenia w wyniku uderzen wtedy ratuje nas dynamic tape.
Zdarzaja sie przeciazenia czy tez naciagniecia w stawach ramiennych, wtedy aplikacje wspomagajace sprawiaja ze zawodnik nie musi robic przerwyw treningach.
Osobiscie polecam w pracy ze sportowacami jak i prywatnymi pacjentami.

Krzysztof Rosa MKS Kalisz pilka ręczna

Taśma DYNAMIC TAPE zmieniła moje podejście do klejenia zawodników. Na początku myślałem, że to kolejny chwyt marketingowy z nowa taśma która nic nie wniesie. Myliłem się i to bardzo. Metoda Dynamic Tape jest całkowicie inna niż kinesiology taping . Szczerze polecam ! Ja nie zamienię Dynamica na żadną inna taśmę.

Damian Jędrzejczyk – HumanTheraphy

Dynamic Tape używamy od ponad roku i jesteśmy szczególnie zadowoleni z jego funkcji wspomagającej pracę mięśni. Poprzez działanie biomechaniczne korygują pracę w obrębie stawów. Dzięki temu możemy zmniejszyć ilość tapingu sztywnego a co za tym idzie układ nerwowo- mięśniowy naszych zawodników może poprawnie pracować.

Fizjoterapeuci Akademii Lecha Poznań

  1. Zawodnik z naciągniętym MCL rozegrał cały mecz i nie miał ani jednego dnia przerwy,
  2. Naciągnięty mięsień biodrowo- lędźwiowy brak przerwy treningowej a dodatkowo objawy ustąpiły dużo szybciej
  3. Powrót zawodnika po naderwaniu mięśnia prostego uda nastąpił tydzień szybciej
  4. Ostry kręcz szyi po jednej sesji z fizjoterapeutą + zaopatrzenie w dynamic tape pozwoliło na całkowite ustąpienie dolegliwości.
Dodatkowym atutem plastrów jest długość utrzymywania się na skórze bez względu na intensywność treningu.  

Fizjoterapeuci Akademii Lecha Poznań